Burberry Baby Touch Unisex Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Burberry Baby Touch Unisex Parfüm

Burberry'nin Baby Touch, kadınlar ve erkekler için Citrus Gourmand'ın bir kokusu. Baby Touch, 2002 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Michel Girard. Üst notalarda rivar, portakal, mandalina turuncu, limon verbena ve nane vardır; Orta notalar siklamendir, portakal çiçeği, lily-of-the-valley ve yasemin; Temel notalar vanilya, yosun ve süttür.

Üst Nota
Ravent

Ravent

Portakal

Portakal

Mandalina

Mandalina

Limon mine çiçeği

Limon mine çiçeği

Orta Nota
Nane

Nane

Siklamen

Siklamen

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Müge

Müge

Alt Nota
Süt

Süt

Vanilya

Vanilya

Yosun

Yosun

Müge

Müge

Burberry Baby Touch Unisex Parfüm Kalıcı mı?

Burberry Baby Touch Unisex Parfüm kalıcılık konusunda toplam 14 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 74 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
72%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
74%
14 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
43%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
57%
7 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
43%
Parfüm geceye uygun
GECE
57%
7 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
69%
Orta Nota
16%
Alt Nota
15%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
14%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
14%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
43%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
29%
7 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-40 Yaşlar için uygun
2002 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 77
4370 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Burberry Baby Touch Unisex Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
7 Adet Oy Kullanılarak
71 Puan Aldı

Burberry Baby Touch Unisex Parfüm Yorumları

Bunu günlük kolonya olarak kullanıyorum. Yumuşak ve "masum" olarak tarif ederim.
Çok ferahlatıcı! Kocam bile bu kokuyu seviyor (herşeyi kolay bepenmez :)
Bu parfümü aldıktan sonra gerçekten kafam karıştı. Adı "Bebek" olmasına rağmen alakası yok :)
Bu şimdiye kadar aldığım ilk parfümdü. Baş ağrısı olanlar için önerilir. Bu çünkü kötü bir etki vermiyor. Parfüm kullanmak isteyip migrenden korkanlar için güzel bir tercih.
Bunu seviyorum. Herkes yoğunluğu ve ağır olmamasından bahsetmiş ama benim gibi migreni olanları da düşünün be kardeşim. Bu çok hafif ve hoş bir koku ...
Bunu bizim tatil gezimiz olan Türkiye'yi hatırlamak için Ürdüne geri dönerken gemide satın aldım. Her zaman 3.5 yaş oğlum için bu parfümü almak istedim. Vergi ücretsiz aldım ve fiyat iyiydi. Limon kokuyor. Taze bir koku hatta bazen bende kullandım. Güzel bir koku. Rahatsız etmeyen okşayan bir hissi var
Notalarda belirtilen süt ve vanilya kokusunu hissetmiyorum. Kesinlikle tercihen bir bebek kokusu değil. Yemyeşil bir koku.
Hafif limon kokusu. Taze ve temiz kokuyor. Şehvetli veya zengin değil, lüks ve şımarık kokuyor. Sevdim ama kalıcılık kötü
Gerçekten güzel ama şimdiye kadar bildiğim en kötü uzun ömürlü parfüm bu. Birkaç dakikada koku tamamen gitti. Cildimde beni çok genç ve temiz hissettirdi ama kısa süre sonra püf.
Bu son derece yeşil bir koku. Belki saç spreyi kokusu olarak kullanabilirim. Bebekle alakası yok.
Bu güzel, yumuşak ve taze, aynı zamanda sıcak günler için harika bir seçim olabilir. Taze ve pürüzsüz bir narenciye çiçeğine hızlı bir şekilde yerleşmeden önce oldukça yeşil ve gevrek - belki kısa bir süre biraz yeşil - açılır. Anne ve bebekler için tasarlanmış güzel bir parfüm.
Bir süredir hem yeşil hem de açık mor versiyonları var. Aktif olarak öz bakım uygularken bunu kullanıyorum. Yeşil olanını tavsiye ederim.
İlk başta oldukça yeşil kokuyor ve tüm yumuşak temiz ve kremsi kokular uzun sürmüyor. Çabuk ve hızlı tükenen bir koku. Kalıcılık çok az.
Burberry kokuları benim favorilerimden asla olamadı. Bu model de onlardan biri maalesef.
Süt ve Vanilya ekleyerek bu kokuyu çok daha güzel ve bebek kokusu gibi yansıtmakta burberry firması büyük rol oynamaktadır. İnce kremsi ve tatlılığını çok seviyorum. Bu hiç şüphesiz bir bebek gibi kokuyor. Hiç alakası yok diyen yorumlara katılmıyorum. Almayı planlayanlara tavsiyem olacak. Alkolsüz (yeşil olan) daha uzun ömürlüdür ve daha iyi fark edilir. Bulursanız onu alın.
Daha hafif bir bebek kokusunu hatırlatıyor. Kesinlikle bir cilt kokusu. Parfüm kesinlikle denilemez. Body mist kıvamında. Yaklaşık 10 sprey yaptığımda bile yaklaşık bir saat içinde yok olup gitti. Giysilere püskürtmeyi denedim ve biraz daha uzun sürüyor. Gündelik günler için yine de hoşuma gidiyor çünkü koku olmadan evden ayrılamıyorum. Parasına asla değmez. Narenciye daha baskın olma eğilimindeyken sıcak günler için de en iyisi. Daha soğuk günlerde üzerime yumuşak, kremsi, hafif misk kokusu geliyor.
Bu kokuyu çok sevmeyi isterdim ama yazalım bakalım fikirlerimizi. Notalara ve açıklamaya bakıldığında, duş sonrası bir koku veya dışarıda sıcak bir gün için iyi bir seçim olabileceğini umuyordum. Püskürttüğümde çok keskin bir narenciye patlaması oldu. Kurudukça, kesinlikle limon ve mine çiçeği için (bu kesinlikle en güçlü nota) sizlerle olacak. İyi, temiz, sabunlu bir şekilde koku değil bu. Can sıkıcı, kalıcı, ucuz bir koku. Kadınsıdan çok biraz erkeksi olmasa da unisex diyebilirim. Bunun yeni doğmuş bir bebek gibi kokması gerektiğini savunan bazı açıklamalara gelince kesinlikle katılmıyorum. Bu benden sağlam bir "hayır" alan burberry modeli

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER